TEST YAYINI-TEST YAYINI-TEST YAYINI-TEST YAYINI-TEST YAYINI-TEST YAYINI
Anasayfa>Haberler>Galatasaray>YENİ BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ
YENİ BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ
Sarı-kırmızılı kulübün 100. dönem yönetiminin belirlendiği genel kurul, Galatasaray Lisesinde start alırken, ilk olarak kongre divan başkanlığına İrfan Aktar seçildi. Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz’in başkanlık yarışı vereceği kongrede, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, sandık görevlilerinin onaylanması işlemine geçildi. Oy kullanma hakkına sahip 7 bin 688 üye için 18 sandık kuruldu ve saat 15.00’te oy kullanma işlemi tamamlandı. Yeni başkan Mustafa Cengiz oldu.
Haber 20.01.2018 21:16 tarihinde eklenmiştir.

Sarı-kırmızılı kulübün 100. dönem yönetiminin belirleneceği genel kurul, Galatasaray Lisesinde start alırken, ilk olarak kongre divan başkanlığına İrfan Aktar seçildi.

Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz’in başkanlık yarışı vereceği kongrede, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, sandık görevlilerinin onaylanması işlemine geçildi.

Oy kullanma hakkına sahip 7 bin 688 üye için 18 sandık kuruldu ve saat 15.00’te oy kullanma işlemi tamamlandı. Genel Kurul'da 3416 üye başkanlık seçimi için oy kullandı. Genel Kurul Üyeleri Özbek için kırmızı, Mustafa Cengiz için ise sarı renk oy pusulalarını kullandı.

..Ve sonuç belli oldu

Dursun Özbek, Mustafa Cengiz'i tebrik ettikten sonra son sandığın sonucunu beklemeden Galatasaray Lisesi'nden ayrıldı.

Açılan 18. sandık neticesinde Galatasaray'ın yeni başkanı resmen Mustafa Cengiz oldu.

Galatasaray Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da Dursun Özbek'e karşı üstünlük kuran Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı kulübün 37. Başkanı oldu.
Galatasaray Spor Kulübü'nün yeni başkanı Mustafa Cengiz, oy sayım işlemlerinin tamamlanmasının ardından tebrikleri kabul etti. Dursun Özbek, son sandık olan 18. sandık açılmadan önce Mustafa Cengiz'in yanına giderek kendisini tebrik etti ve seçimin yapıldığı salondan ayrıldı. Seçimin ardından salonda bulunan üyeler tezahüratlarda bulundu.


Yorum yazabilmek için kayıt olmanız gerekiyor. Şimdi kaydol.
Kullanıcı Yorumları
Henüz habere yorum yazdılmadı! İlk yazan siz olun.